Art

Dopasowujemy podłogę

Jak każdy element aranżacji, tak i podłogi należy dopasować do pomieszczenia.Najlepiej nie wybierać ich jednak od razu, a dopiero po ustaleniu ogólnego planu aranżacji.

z13603414IF,Skandynawski-salon-jest-jasny-i-przestronny--Duzo-

Po kolei skupiajmy się więc na wszystkich pomieszczeniach. Gdy ustalimy już styl, w jakim ma zostać zaprojektowana kuchnia, to do niej dobierzmy kafelki. Mogą być one np. ozdobne i zawierać nietypowe motywy, jeśli nasze kuchnia będzie prosta. Oczywiście do takich kafelek dobieramy listwy, które mogą być w zupełnie innym kolorze, jeśli zależy nam na nietypowym i oryginalnym efekcie. Następnie przechodzimy do aranżowanie innych pomieszczeń. Jeśli chodzi o salony i pokoje dzienne, to w nich najczęściej przejawia się styl klasyczny i bardzo prosty. Jego kwintesencją będą więc drewniane panele podłogowe, które wyglądają dość elegancko. Dopasują się świetnie do stylu klasycznego.

/komfiro.pl

Pomyślmy więc o wyborze podłóg dopiero wtedy, gdy mniej więcej zaprojektujemy cały swój dom. Dopasujmy panele do pożądanej aranżacji, a efekt na pewno nas zachwyci.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Captcha *