Instagram – funkcje i narzędzia aplikacji.
Iphonografia coś dla ciekawskich

Instagram – funkcje i narzędzia aplikacji.

Instagram to jedno z narzędzi internetowych, służących do śledzenia i odwiedzania stron użytkowników. Zamieszczane zdjęcia, posty czy inne wypowiedz zyskują swoich fanów, dzięki czemu utworzony profil staje się popularny i znany. Odwiedzający mogą pozostawić unikalny komentarza, polubić zdjęcie lub cały profil, jak również obserwować poczynania założyciela strony. Jest to usługa społecznością, która pozwala zamieszczać zdjęcia, filmy, które animacje, jak również tworzyć pewnego rodzaju portfolio. Jakie funkcje i dodatkowe usługi oferuje instagram? Jakie wywołuje wśród użytkowników zachowania i reakcje?

Funkcje i narzędzia instagrama.

Instagram oprócz podstawowych funkcji, jakimi są dodawanie grafiki i filmów, a także postowanie i komentowanie, posiada wiele dodatkowych narzędzi, które stwarzają możliwość upiększania swojego profilu, a także nadają mu charakterystyczny wygląd i styl. Wśród dodatkowych narzędzi należy wyróżnić: edytor zdjęć, dodawanie unikalnych filtrów, które urozmaicą grafikę oraz nadadzą jej wyjątkowy wygląd. Kolejnym z narzędzi jest Instagram Direct. Funkcja ta pozwala komunikować się pomiędzy użytkownikami, tworząc prywatne wiadomości. Następnym narzędziem jest Instagram Stories, dzięki któremu każdy użytkownik może stworzyć własna historię, zebrana w jedno miejsce.
Dodawanie zdjęć i różnego rodzaju grafik i filmów, wiąże się z przedstawieniem swojego wizerunku osobom nieznanym, a także ukazaniem swojego życia innym obserwującym. Jak postępować w razie chęci usunięcia zdjęć czy konta? Jak usunąć historię wyszukiwania na instagramie? Czy można być anonimowym?

Instagram to aplikacja, która zapisuje niemalże każdy krok. Zapamiętywana jest również historia przeglądania i wyszukiwania. Aby pozbyć się niepotrzebnych informacji zapisanych na koncie instagrama, należy uruchomić aplikację, a także zalogować się na indywidualne konto. Kolejnym ruchem jest otworzenie własnego profilu, poprzez naciśnięcie ikonki „człowieczka” i otworzyć edycje profilu. Następnie należy wybrać zakładkę „Prywatność i bezpieczeństwo” i przejść do „Informacji o koncie”. Tam znajduje się kolejna podstrona – „Historia wyszukiwania”. Instagram daje możliwość usunięcia całej historii i pozbycia się niechcianych i niepożądanych informacji i zapisów.

Jak usunąć historię wyszukiwania na Instagram?

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Captcha *