Godne polecenia preparaty dla osób pragnących zbudować masę mięśniową, zwiększyć poziom energii i zredukować tkankę tłuszczową
Sport

Godne polecenia preparaty dla osób pragnących zbudować masę mięśniową, zwiększyć poziom energii i zredukować tkankę tłuszczową

Zbudowanie masy mięśniowej to jedno, jednakże muskulatura może być słabo widoczna w przypadku zbyt dużej ilości tkanki tłuszczowej. Chociaż budowanie suchej masy mięśniowej jest procesem znacznie dłuższym i trudniejszym do osiągnięcia, to jednak jest to możliwe do zrealizowania. Z całą pewnością warto sięgnąć po niektóre suplementy diety, które pomogą przyśpieszyć uzyskanie wymarzonego celu. Co zatem jest godne polecenia?

Godne polecenia preparaty dla osób pragnących zbudować masę mięśniową, zwiększyć poziom energii i zredukować tkankę tłuszczową

Bardzo ważne jest to, aby decydując się na suplementację, kupować preparaty wyłącznie z zaufanego źródła. Wówczas mamy pewność, że to co znajduje się w opakowaniu, rzeczywiście jest tym, co deklaruje producent. Sprawdzona hurtownia odżywek i suplementów diety to miejsce, gdzie można liczyć zarówno na bogaty i zróżnicowany asortyment, jak i na wysokiej jakości preparaty w atrakcyjnych cenach. Oprócz BCAA i białka serwatkowego jest wiele innych preparatów, o działaniu których warto się nieco więcej dowiedzieć. 

Chondroityna – przyśpiesza wchłanianie i wbudowywanie do kości wapnia, redukuje ból związany z przeciążeniami, działa przeciwzapalnie na stawy, chroni przed zmianami zwyrodnieniowymi, zmniejsza sztywność stawów.

Chrom – reguluje poziom cukru we krwi w wpływa na możliwości energetyczne organizmu. 

CLA – pomaga zredukować tkankę tłuszczową i rozbudować masę mięśniową. Przyśpiesza przemianę materii.

Glukozamina – zapobiega urazom stawów oraz bólom przeciążonych ścięgien. 

HMB – pozwala na szybszą regenerację mięśni i przyrost muskulatury, zapobiega mikrouszkodzeniom tkanki mięśniowej.

Hoodia – hamuje apetyt, pozwalając na zmniejszenie ilości spożywanych kalorii o nawet połowę.

Koenzym Q10 – redukuje osłabienie organizmu, poprawia przemianę materii oraz zmniejsza poziom cholesterolu i obniża ciśnienie. Jest także antyoksydantem chroniącym mięśnie przed szkodliwym działaniem wolnych rodników.

Kofeina – daje zastrzyk energii i zmniejsza wrażliwość na ból oraz zwiększa efektywność na treningu. 

Kreatyna – pozwala na osiągnięcie przyrostu masy mięśniowej i siły w szybszym czasie, chroni zapasy węglowodanów i redukuje zakwasy. Ma wpływ zarówno na wzrost siły mięśni, jak i wydolności. 

L-karnityna – wspomaga mięśnie podczas wysiłku fizycznego, zmniejsza ilość mikrouszkodzeń mięśni, przyśpiesza regenerację i proces chudnięcia, zapobiega efektowi jo-jo. 

L-arginina – przyczynia się do zwiększenia syntezy białka i przyspieszenia tempa rozpadu tkanki tłuszczowej, wzmacnia siłę mięśniową. 

Tauryna – ogranicza rozkład białek mięśniowych przy intensywnym wysiłku fizycznym, działa anabolicznie, przyczynia się do wzrostu muskulatury, ułatwia przyswajanie składników odżywczych przez mięśnie, zmniejsza uczucie zmęczenia. 

ZMA – jest to preparat zawierający cynk, magnez, metioninę, witaminę B6 i kwas asparginowy. Działanie: zwiększenie poziomu testosteronu, pozytywny wpływ na libido, redukcja kortyzolu, stymulowanie do wzrostu tkanki mięśniowej, zwiększenie wydolności i wytrzymałości organizmu.

Po szeroki wybór odżywek zapraszamy: https://www.paker.fit/

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Captcha *