Sport

Prezent dla fana sportów

Zastanawiasz się co kupić koledze na prezent? Nie chcesz kupować nietrafionych, niechcianych upominków? Najpierw zorientuj się w zainteresowaniach.

Jeśli uwielbia turystykę górską, nie pozostaje nic innego niż jechać do dużego sklepu sportowego bądź poszukać przydatnego gadżetu w sklepie internetowym. Wybór jest tu ogromny a pole do popisu bardzo duże. Można kupić zarówno gadżet za 30 zł jak i za 150 zł. Wszystko zależy od zasobności portfela i funduszu jaki przeznaczymy na upominek.

Już za 25-30 zł można pokusić się o zakup kubka termicznego, latarki czy ręcznika szybkoschnącego. Za 100 zł warto kupić termos, gdyż ten zawsze się przydaje niezależenie od pory roku. W większych kwotach można tez zakupić odzież, ale tutaj trzeba być ostrożnym – dobrze jest znać rozmiar obdarowanego. Jeśli nie wiesz co dokładnie kupić, ale wiadomo, że dana osoba lubi sport to większość sklepów oferuje bony upominkowe do wykorzystania na własną rękę.

Jeśli zaś ktoś lubi jeździć na rowerze można rozglądnąć się na dziale liczniki rowerowe. Jest tutaj duża rozpiętość cen, ale dobrze jest się zorientować czy dana osoba już tai posiada. Praktycznym prezentem będą też bidony – jakże przydatne podczas pedałowania. Z uchwytem lub bez są doskonałym pojemnikiem na potrzebne płyny. Oferta bidonów jest szeroka, kolorystyka jest bardzo duża, różne są także pojemności butelek w zależności od preferencji.

Dobrym pomysłem są ważne dla bezpieczeństwa jazdy lampki rowerowe – tylne i przednie, oświetlają drogę szosującym rowerzystom. Tutaj lepiej zakupić coś porządniejszego, gdyż praca w zróżnicowanych warunkach atmosferycznych może uszkodzić te tańsze i mniej wrażliwe sprzęty.

Dla lubiących piłkę nożną fajnym pomysłem jest zakup zwykłej piłki i podpisanie się na niej imprezowiczów. Można tez kupić kufel i skrzynkę piwa i świętować przy oglądaniu meczu piłki nożnej. Takie spotkania zawsze są fajne, choć zwykle kończą się kacem, bo jak tu się nie opić, gdy dwóch dobrych kolegów się spotyka i ma okazję do świętowania?

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Captcha *